x
Beyaz Eşya ve Televizyonlar İstanbul İçi 1 Günde Teslimat
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
İçerik Menü

Teslimat Koşulları

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Mrcep.com Türkiye'nin her yerine Satış ve Teslimatı sağlayabilmektedir. Vermiş olduğunuz siparişlerinizin teslimatları Zirve Grup Teknoloji Pazarlama A.Ş. güvencesi altında anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları tarafından yapılmaktadır. Teslimatlar sipariş sırasında belirtmiş olduğunuz teslimat adresinde size veya sizin tarafınızdan belirlenmiş olan 2. kişiye (Sadece kimlik ibrazı karşılığı) yapılmaktadır.

 

Hafta içi saat 15:00 e kadar Cumartesi ise 10:00 a kadar vermiş olduğunuz siparişler, ürünler stokta ise aynı gün işlem görürler. Bu saatlerin dışında verilen siparişler ilk iş günü içinde işleme alınırlar.

 

Vermiş olduğunuz siparişler, ürünlerin stoklarımızda bulunması ve  15:00 a kadar sipariş vermeniz durumunda aynı gün anlaşmalı olduğumuz kargo şirketine teslim edilir.  Hazırda bulunmayan ya da sipariş üzerine üretimi yapılan ürünlerin gönderimleri ise en geç siparişin verildiği günden sonraki 3 iş günü içerisinde (Bazı ahşap sehpalarda ise bu süre üretime dayalı olarak 1 hafta sürebilmektedir) siparişiniz de belirtmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir. Kargo şirketleri Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri Mücbir sebepler hariç resmi tatil ve pazar günleri dışında kalan tüm günler (Cumartesi dahil) teslim edilebilmektedir.Kargo firmalarının ortalama teslim süreleri 1-3 iş gündür.

 

Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadir yada extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

 

Stok Sorunları

1- Mrcep.com sitesinde bulunan ürünlerin bir çoğu için stok tutmakla birlikte hepsini stoklarında bulunduramamaktadır. Bu tür ürünler sipariş üzerine üretici veya tedarikçi firmalardan sağlanarak, üye adresine teslim edilmektedir. Bu nedenle üretici veya tedarikçi firmanın elinde bulunmayan sipariş ürünleriniz size mail veya telefon yolu ile bildirilerek görüşünüz alınacak ve verdiğiniz karara göre sipariş/siparişler durumu belirlenecektir.
2- Bu durumdaki ürünler için değişim hakkınızı kullanmak isterseniz aynı fiyattaki bir başka ürün kargo giderleri Mrcep.com' a ait olmak üzere tarafınıza gönderilecektir.
3- Temin edilemeyen ürünler için iade hakkınızı kullanmanız durumunda ürünün karşılığı hesabınıza iade edilecektir.

 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz.

 

Teslimat Takibi

Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerin siparişden teslimata kadarki tüm aşamalarını "Siparişlerim" adımından takip edebilirsiniz. Ayrıca gerekli durumlarda siparişinizin durumu hakkındaki bilgiler sistem tarafından otomatik olarak tarafınıza mail yoluyla bildirilecektir. Bunun dışında 0216 496 00 54 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri Servisimizle iletişime geçip bilgi alabilirsiniz.

 

Kargoda bulunan siparişlerinizin o anda hangi aşamada olduğunu öğrenmek isterseniz "Siparişlerim" adımından sipariş numaranızı seçerek detay'a tıklayınız. Sipariş detayının bulunduğu sayfada "Kargom Nerede" linkini kullanarak siparişinizin o anda nerde olduğu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 


Ürün Teslimatı

Siparişteki ürün/ürünlerin stoklarda olması durumunda en geç 3 iş günü içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Belirtilen adresin yanlış / eksik olmasından kaynaklanan veya kargo firması tarafından kaynaklanan gecikmelerden Zirve İnşaat İletişim Elektronik Tur. Gıda San. Ve Tic. Ltd. Şti. ( www.Mrcep.com ) Sanal Mağazası sorumlu değildir.
Bazı ürün gruplarında, ( Büyük Hacimli Ürünler / Beyaz Eşya vb. kategorilerde yer alan ürünler ) kargo tarafından teslimatlar bina girişine kadar yapılmaktadır. Bununla ilgili olarak Kargo Teslim Şubesi ile görüşebilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

 


Siparişinizi Teslim Alırken


Kargonuzu mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol ediniz. Eğer ürününüz size hasarlı olarak geldi ise lütfen kargo görevlisine hasarlı ürün tutanağı hazırlatınız ve bizimle telefon veya E-mail yoluyla iletişim kurunuz. Yada bu tutanak ile birlikte ürün ve/veya ürünleri faturaları da yanında olarak, bize geri gönderebilirsiniz. Ürünler bize ulaştığında sorun en kısa sürede çözülerek yeni ürünleriniz kargo ücretleri tarafımızdan karşılanılarak size tekrar gönderilecektir.
 
Kargo ile teslimi yapılan siparişler eğer farklı bir fatura adresi belirtilmemişse, tamamı faturaya göre ve faturası ile birlikte kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişinize göre oluşturulan faturalarımız yollanan siparişinizin ayrılmaz bir parçasıdır. Faturanız, siparişinizin yer aldığı kolinin dışında, şeffaf plastik bir cep poşeti içinde size ulaştırılmaktadır. Herhangi bir nedenden dolayı kargo firması tarafından bu cep içerisinde bulunan fatura size teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve faturanın teslimi isteyiniz. Tüm taleplerinize rağmen teslim edilemeyen fatura için lütfen tutanak tutturunuz ve durumu E-posta (eticaret@mrcep.com) adresimizden veya telefonla 0216 496 00 54 bize bildiriniz. En kısa zamanda aslı gibidir kaşeli bir kopyası tarafımızdan size yollanacaktır.

 

Eğer fatura adresi olarak farklı bir adres belirtmişseniz kargonuz size irsaliye ile ulaştırılacak, faturanız ise belirtmiş olduğunuz fatura adresine posta yoluyla ayrıca gönderilecektir.

 

Kargo Ücretleri

200 TL üzeri siparişlerinizde kargo bedava, 200 TL altı siparişleriniz de ise sabit 20 TL kargo masrafı, Beyaz Eşya Kategorisinde yer alan ürünlerde ise ürün hacmine göre kargo ücreti alınmaktadır.

 

Yurtdışına Teslimat Yapılması Mümkün Mü?

Hayır, şu anda Mrcep.com'dan yurtdışına teslimat yapılamamaktadır.. Bu konuda gösterdiğiniz anlayışa teşekkür ederiz.

 

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti
* KKTC'ye ne yazık ki şu anda teslimatımız yoktur. Ancak KKTC için gönderimimiz başlar başlamaz bu bilgi sizlere duyurulacaktır
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.